MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ!
791 660 619 lub 608 508 006

MEDYCYNA ESTETYCZNA W RADOMIU

podaruj sobie odrobinę piękna

Masz pytanie? Napisz

Wypełnij formularz

Imię i Nazwisko:

Email:

W sprawie:

Wiadomość:

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego


Kwas hialuronowy to glikozoaminoglikan (rodzaj polisacharydu), który występuje we wszystkich żywych organizmach. Należy do najliczniejszej grupy związków mających identyczną budowę chemiczną zarówno u bakterii jak i u człowieka. Jest bezbarwny i szklisto-przeźroczysty.

W medycynie estetycznej jest tzw. wypełniaczem - likwiduje się nim m. in. głębokie zmarszczki, modeluje owal twarzy, powiększa usta, poprawia kontur twarzy, nawilża skórę, a także pobudza ją do naturalnych procesów regeneracji. Kwas hialuronowy zawarty w skórze jest jednym z jej najważniejszych składników. Wiążąc wodę w naskórku, zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz nadaje skórze elastyczności i sprężystości. Ponadto utrzymuje wodę w organizmie oraz poziom płynu tkankowego zawartego w macierzy pozakomórkowej. Chroni skórę przed wysychaniem, a także wzmacnia jej właściwości ochronne.  

Przebieg i efekt zabiegu  

Zabieg polega na podaniu przy pomocy cienkiej igły śródskórnie preparatu, co powoduje wypełnienie i wygładzenie tkanki skórnej. Kwas hialuronowy jest z upływem czasu wchłaniany w naturalny sposób przez organizm - u większości efekt zabiegu utrzymuje się do ok.12 miesięcy.

Po zabiegu przez 2-3 dni skóra w miejscu nakłuć może być lekko zaczerwieniona.

Dostępnych jest wiele różnych preparatów kwasu hialuronowego. Dobór właściwego preparatu odbywa się indywidualnie i decyduje o tym lekarz.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z DARMOWEJ KONSULTACJI

Zadzwoń: 791 660 619